Yükleniyor...

Web Yazılım Fiyatları

web-yazılım-zaman-fiyat

Bir web yazılımı fiyatı harcanan işçilik süresi ile belirlenir. Birçok web yazılım firmasının kendi geliştirdiği paket yazılımlar ve çekirdek yazılımlar vardır. Böyle bir çekirdek yapının geliştirilmesinin de firmaya bir maliyeti olur. Firma yeni web sitesinde kendi geliştirdiği yazılımdan yararlanırsa bu durum web sitesinin fiyatını çoğunlukla artırır. Web yazılım firmasının alt yapısını bildiği kendi yazılımını kullanması daha esnek yazılımlar geliştirebilmesini sağlar. Bu özel projeler için bir gerekliliktir. İşçilik süresini kısaltmak için bazen wordpress, joomla gibi uygun açık kaynak kodlu hazır paket yazılımlar kullanılabilir. Çünkü bu paket yazılımlar için tasarlanmış hazır örnekler vardır ve yeni işe de uygunsa bunlardan yaralanılabilir.

Fiyatı etkileyen başka kriterler, site adı(domain) tescili, web yazılımının bir sunucuda barındırılması(hosting), kurumsal e-posta sayısı, ssl sertifikası gibi unsurlardır. Bunların ücreti ise kurumsal siteler için uygun sayılacak seviyededir.

Web yazılım fiyatını etkileyen diğer bir kriter dışarıdan alınan hizmetlerdir. Bir e-ticaret sitesi için sanal pos hizmeti almak buna örnek gösterilebilir.

Web yazılım derken bir web sitesi anlatılmak isteniyorsa, web sitesi fiyatları, firmadan firmaya büyük farklar gösterebiliyor ancak, yukarıdaki nedenlerden dolayı fiyatlar 1000 - 1500 liradan başlar diyebiliriz. Özel bir web sitesi fiyatı ise geliştirme süresi ile orantılı olarak belirlenir.

Sizinle istekleriniz hakkında konuşuruz. Buna göre, kendimiz istenen işin ne kadar zaman süreceğini tahmin etmeye çalışır ve ona göre fiyat veririz. Daha sonrasında karşınıza ek bir fiyat çıkarmayız.

TEKLİF FORMU

Telefon: +90 555 365 47 93
Habipler Mah. A-1 Cad. 2710 Sokak, No:3/2 Sultangazi, İstanbul-TÜRKİYE
Email: info@azimnet.com
Azimnet HAKKINDA

Azimnet, Web tasarımı ve web yazılımı geliştirme alanlarında hizmet verir. Yerimiz İstanbul Avrupa yakasında ve 2008 yılından beri e-ticaret, turizm, kurumsal siteler gibi çeşitli sektörlere yönelik web tasarımı ve web yazılımı geliştirilmesi işlerinde bulunduk.

İLETİŞİM

Telefon: +90 555 365 47 93

Email: info@azimnet.com

İletişim ve Teklif Formu