Yükleniyor...

Web Tasarım Fiyatları

hizmet-zaman-fiyat

Web tasarım fiyatlarını belirleyen birçok etken vardır. Bir de bu konunun yalnızca web tasarım olarak değilde web sitesi olarak ele alınması gerekir. Bir web sitesinin fiyatını belirleyen en önemli etken işçiliktir. Site için harcanan zaman, fiyatı doğrudan etkiler. İşçilik süresini kısaltmak için bazen uygun hazır paket yazılımlar kullanılabilir. Çünkü bu iş için tasarlanmış hazır örnekler vardır ve yeni işe de uygundur. Web tasarım firmaları bazende kendi paket yazılımlarını kendileri yazarlar. Böyle bir alt yapının geliştirilmesinin de firmaya bir maliyeti olur. Firmanın web sitesini geliştirmek için kendi yazılımını kullanması fiyatı yükseltebilir veya daha avantajlı hale de getirebilir.

Fiyatı etkileyen diğer unsurlar site adı(domain) tescili, web sitesinin bir sunucuda barındırılması, kurumsal e-posta sayısı, ssl sertifikası gibi unsurlardır. Bunların ücreti ise kurumsal siteler için cüzi sayılabilecek seviyededir.

Web sitesi fiyatını etkileyen başka bir faktör dışarıdan alınan hizmetlerdir. Bir e-ticaret sitesi için sanal pos hizmeti almak buna örnek gösterilebilir.

Bunun yanında, isteğe bağlı olarak, anahtar kelimelere dayalı özel içerikler hazırlamak, özel SEO(Arama motoru optimizasyonu) çalışması yapmak, Facebook, Twitter gibi sosyal medya hesaplarınızı açmak, google haritalara kayıt yaptırmak ve benzeri işler, ayrı bir zaman alacağı için web sitesi fiyatı değişir.

Web sitesi fiyatları arasında firmadan firmaya büyük farklar olabiliyor ancak, yukarıda saydığımız nedenlerden dolayı mantıklı fiyatlar 1000 - 1500 liradan başlar diyebiliriz. Özel bir web tasarım fiyatı ise doğal olarak geliştirme süresiyle orantılı olarak belirlenir.

Sizinle istekleriniz hakkında konuşuruz. Buna göre, kendimiz istenen işin ne kadar zaman süreceğini tahmin etmeye çalışır ve ona göre fiyat veririz. Daha sonrasında karşınıza ek bir fiyat çıkarmayız.

TEKLİF FORMU

Telefon: +90 555 365 47 93
Habipler Mah. A-1 Cad. 2710 Sokak, No:3/2 Sultangazi, İstanbul-TÜRKİYE
Email: info@azimnet.com
Azimnet HAKKINDA

Azimnet, Web tasarımı ve web yazılımı geliştirme alanlarında hizmet verir. Yerimiz İstanbul Avrupa yakasında ve 2008 yılından beri e-ticaret, turizm, kurumsal siteler gibi çeşitli sektörlere yönelik web tasarımı ve web yazılımı geliştirilmesi işlerinde bulunduk.

İLETİŞİM

Telefon: +90 555 365 47 93

Email: info@azimnet.com

İletişim ve Teklif Formu